Chale Copo De Leite Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Chale Copo De Leite Villa Correia Pinto legfeljebb 2 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
A vendégek élvezhetik a kertre néző kilátást a Correia Pinto városi faház ablakaiból.
A teakonyhában konyhai edények biztosított, hogy emeljék a tartózkodás élményét. Az 1 fürdőszobás villa vendégeit kikapcsolódásra invitálja az erkéllyel ellátott magán kertben.
- Helyi látnivalók
- Assembleia de Deus600 m
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel29 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Copo De Leite Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Copo De Leite Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Chale Copo De Leite Villa biztosít konyhát?
Ez a Chale Copo De Leite Villa konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a faházat?
A faház népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Van kert a Chale Copo De Leite Villa területén?
A Chale Copo De Leite Villa vendégei élvezhetik a magán kertet, amely számos lehetőséget kínál, például erkélyt.